Cenník

Týmto cenníkom sa rušia všetky doterajšie cenníky.

Pre prehliadanie súborov vo formáte PDF si môžete stiahnuť Adobe Reader.

Uvedené ceny sú doporučené pre konečného zákazníka v €.
Jednotlivé ceny sú uvedené s DPH aj bez DPH a zaokrúhlené v súlade s platnými právnymi predpismi.

Zmena cien a ponuky vyhradená.

Technické údaje k výrobkom sú len informačné. Aktuálne technické dokumentácie sú k dispozícii na uvedených kontaktoch v menu KONTAKT.

 


Prehlásenie spoločnosti ATTACK, s.r.o. – Výrobca tepelnej techniky

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. v žiadnom prípade nedoporučuje kupovať výrobky vyrábané pod značkou ATTACK v iných krajinách mimo Vašej a ani cez lacný internetový predaj /predaj typu E-bay a pod./ Kotle sú špecifický tovar. Každá krajina má svoje národné normy, podľa ktorých sú výrobky vyrábané, a teda výrobok zakúpený v inej krajine nemusí zodpovedať norme platnej vo Vašej krajine. Výrobky nemusia byť kompletné alebo môžu byť poškodené. V konečnom dôsledku môže nastať problém pri inštalácii a spustení kotla do prevádzky, začo výrobca neberie zodpovednosť. Podmienkou záruky je odborne prevedená inštalácia a zaškolenie obsluhy podľa návodu na obsluhu. Preto doporučujeme nakupovať výrobky ATTACK výlučne u autorizovaných predajcov v príslušnej krajine.

Spoločnosti ATTACK, s.r.o. záleží a je jej cieľom aby ste boli s našími výrobkami spokojný.

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko